Общински съвет

  • 1. ПП БЗНС
    • 101. ПИЕР АРКАДИЕВ ПЕТРОВ
    • 102. ИВАН НИКОЛОВ КУЦАРОВ
    • 103. ПЛАМЕН ИЛИЕВ ГЕНЧЕВ
    • 104. МАКСИМ НИКОЛАЕВ МАТВЕЕВ
    • 105. НИКОЛА ИВАНОВ КУЦАРОВ
  • 3. СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ (СДП)
    • 101. Ганчо Маринов Неделчев
    • 102. Борислав Траянов Борисов
    • 103. Боян Петров Димов
    • 104. Нейко Николов Нейков
    • 105. Дияна Денева Николова
    • 106. Емил Костадинов Иванов
    • 107. Светла Димитрова Георгиева
    • 108. Радослав Христов Дънев
    • 109. Хайредин Мехмед Мехмед
    • 110. Ивайло Валентинов Иванов
    • 111. Ивайло Петров Пецов
    • 112. Медин Сали Мехмед
    • 113. Джанер Сейрани Ибрям
    • 114. Пламен Николов Николов
    • 115. Мария Михайлова Томова-Михнева
    • 116. Екатерина Василева Тодорова
    • 117. Иванка Тодорова Стоянова-Маринова
    • 118. Турхан Мехмед Акиф
    • 119. Фани Маринова Караджова
    • 120. Мирослав Тодоров Дочев
    • 121. Николай Рашев Рашев
    • 122. Четин Акъ Али
    • 123. Росен Стоянов Русев
    • 124. Сали Ахмед Сали
    • 125. Енчо Савов Христов
    • 126. Йълмаз Юсеин Юсеин
    • 127. Венцислав Димитров Ангелов
    • 128. Силвия Емилиянова Николова
    • 129. Алденис Яшар Сали
    • 130. Пламен Андреев Желязков
    • 131. Денка Димитрова Братоева
    • 132. Ведат Сали Сали
    • 133. Огнян Евгениев Огнянов
  • 4. ПП АТАКА
    • 101. Димчо Нейков Кьосев
    • 102. Валентин Атанасов Господинов
    • 103. Данаил Господинов Иванов
    • 104. Валентин Стоянов Копринджийски
    • 105. Надежда Йорданова Недева
    • 106. Мартин Здравков Бурлаков
    • 107. Цветозар Димитров Цветков
    • 108. Ваня Георгиева Николова
    • 109. Севдалина Тодорова Тодорова
    • 110. Дамян Василев Синигеров
    • 111. Росен Стефанов Иванов
    • 112. Борислав Георгиев Иванов
    • 113. Георги Иванов Брезоев
    • 114. Пламен Дончев Митев
    • 115. Виляна Василева Радева
    • 116. Тихомир Стоянов Кръстев
  • 8. НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ
    • 101. Румен Неделчев Ангелов
    • 102. Крум Маринов Маринов
    • 103. Красимир Пенев Узунов
    • 104. Колю Стоянов Великов
  • 14. Политическа партия АБВ (Алтернатива за българско възраждане)
    • 101. Иванка Господинова Ташева
    • 102. Добринка Великова Кирчева
    • 103. Цветана Игнатова Колева
    • 104. Милко Драгоев Маринов
    • 105. Николай Христов Бабанов
    • 106. Йордан Петров Йорданов
    • 107. Джейхун Джеватов Топчиев
    • 108. Ивелин Георгиев Илиев
    • 109. Милена Господинова Златева
    • 110. Айлин Айдън Терзиева-Тодорова
    • 111. Красимира Иванова Цонева
    • 112. Димитър Марков Русев
    • 113. Михаил Кирчев Кирязов
    • 114. Ерсун Неджмедин Белки
    • 115. Галина Тодорова Великова
    • 116. Румен Енчев Бошнаков
    • 117. Ани Валентинова Петкова
    • 118. Филип Филипов Димитров
    • 119. Румен Борисов Ангелов
    • 120. Боян Славеев Славов
    • 121. Марияна Станчева Кирова
    • 122. Николай Петров Жеков
    • 123. Радослав Ясенов Радев
    • 124. Димитър Георгиев Иванов
    • 125. Елица Христова Липкова
    • 126. Марин Димитров Янакиев
    • 127. Иван Любомиров Иванов
    • 128. Лиляна Иванова Илиева
    • 129. Марина Красимирова Радева
    • 130. Мирослав Янев Георгиев
    • 131. Кинка Минчева Иванова
    • 132. Тошо Петров Атанасов
    • 133. Нейко Петров Хотинов
  • 28. ДВИЖЕНИЕ 21
    • 101. Илиана Димитрова Митева
    • 102. Веселин Аврамов Аврамов
    • 103. Добринка Атанасова Димитрова
    • 104. Стоянка Йорданова Енева-Дойчева
    • 105. Стоил Василев Стойчев
    • 106. Силвия Енкова Великова
    • 107. Мария Малчева Неделчева
    • 108. Гален Мирославов Енев
    • 109. Христина Стоянова Христова-Димитрова
    • 110. Милен Маринов Маринов
    • 111. Весела Димитрова Тодорова
    • 112. Петър Антонов Петров
    • 113. Димитър Николаев Караджов
    • 114. Севда Сабит Реджеб
    • 115. Кубрат Иванов Петков
    • 116. Петко Димитров Петков
    • 117. Анита Атанасова Петрова
    • 118. Даниела Николова Божкова
    • 119. Десислава Красимирова Михайлова
    • 120. Марчела Димитрова Никова
    • 121. Борис Димитров Димитров
    • 122. Розалина Иванова Иванова
    • 123. Иван Радославов Савов
    • 124. Красимир Иванов Чакъров
    • 125. Александър Маринов Калинов
    • 126. Биляна Тодорова Добрева
    • 127. Дончо Дончев Дончев
    • 128. Димитрина Тетрадова Панчева
    • 129. Радослав Станков Радинов
    • 130. Соня Великова Джоджева
    • 131. Богданка Илиева Великова
    • 132. Таня Иванова Тодорова
    • 133. Тихомир Стоянов Събев
  • 43. ПП ГЕРБ
    • 101. Мария Димитрова Димитрова
    • 102. Ивелин Статев Иванов
    • 103. Денислав Пламенов Димитров
    • 104. Валентин Йорданов Перчемлиев
    • 105. Денка Димитрова Михайлова
    • 106. Ивелин Митков Неделчев
    • 107. Орлин Огнянов Николов
    • 108. Георги Йорданов Спасов
    • 109. Мирослава Красимирова Червенкова
    • 110. Елица Йорданова Тодорова
    • 111. Константин Стоилов Христов
    • 112. Здравко Горанов Горанов
    • 113. Калоян Димитров Нейков
    • 114. Гинка Стоянова Катева
    • 115. Ростислав Николаев Манолов
    • 116. Павлин Желев Иванов
    • 117. Славянка Георгиева Стоянова
    • 118. Йордан Борисов Владимиров
    • 119. Симеон Василев Симеонов
    • 120. Иван Викторов Павлов
    • 121. Иван Николов Иванов
    • 122. Даниела Неделчева Недялкова
    • 123. Мая Хараланова Великова
    • 124. Мирослав Христов Палев
    • 125. Николай Михайлов Николов
    • 126. Станислав Иванов Станков
    • 127. Младен Желев Енев
    • 128. Цветелина Василева Василева
    • 129. Яна Ганчева Райнова
    • 130. Венцислав Куртев Маринов
    • 131. Пламен Милков Чочев
    • 132. Иван Тошев Спиридонов
    • 133. Васил Ников Боранов
  • 48. ВЪЗРАЖДАНЕ
    • 101. Велислав Руменов Христов
    • 102. Марин Руменов Николов
    • 103. Денислав Колев Денев
    • 104. Преслав Неделчев Дяков
    • 105. Магдалена Стоянова Генова
    • 106. Пламен Вълчев Пенчев
    • 107. Християн Боянов Боянов
    • 108. Ивайло Валентинов Йорданов
    • 109. Хари Врамшабух Агопян
  • 51. ВОЛЯ
    • 101. Христо Стоянов Томов
    • 102. Йордан Стоянов Андреев
    • 103. Йорданка Красимирова Йорданова
    • 104. Данаил Великов Недков
    • 105. Румяна Костова Павлова
    • 106. Татяна Стоянова Иванова
    • 107. Драган Тодоров Тодоров
    • 108. Мариана Костадинова Енчева
  • 55. Движение за права и свободи – ДПС
    • 101. Бирол Ерол Мехмед
    • 102. Хасан Яшар Алегбер
    • 103. Ерол Сюлейман Исмайл
    • 104. Рефик Тефик Хадживат
    • 105. Али Сами Исмаил
    • 106. Демир Али Бекяр
    • 107. Ашкън Шериф Яшар
    • 108. Бахтишен Джелил Али
    • 109. Вилдан Синан Бошнак-Мехмед
    • 110. Бахтен Сезаи Вели
    • 111. Юнзюля Алейдинова Чакърова
    • 112. Валерия Петрова Богданова
    • 113. Кемал Халим Салим
    • 114. Шевкъ Якуб Исмаил
    • 115. Юзджан Мустафа Кязим
    • 116. Юксел Юмер Ахмед
    • 117. Йордан Илиев Александров
    • 118. Севгин Нехат Осман
    • 119. Нуран Мехмед Халим
    • 120. Мемду Мехмед Али
    • 121. Есен Али Шукри
    • 122. Асие Максудова Назифова
    • 123. Али Шериф Шериф
    • 124. Елис Нурхан Насуф
    • 125. Борислав Борисов Димитров
  • 66. „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
    • 101. Златко Стефанов Куртев
    • 102. Румен Николов Жеков
    • 103. Димо Михалев Димов
    • 104. Надежда Друмева Бобчева
    • 105. Чавдар Димитров Куманов
    • 106. Митко Борисов Димитров
    • 107. Събчо Стоянов Събчев
    • 108. Мария Христова Илчева-Иванова
    • 109. Венелин Димитров Велев
    • 110. Красимир Стефанов Коев
    • 111. Заличен
    • 112. Радослав Ангелов Костов
    • 113. Живка Недялкова Стайкова
    • 114. Драгомир Валентинов Чернев
    • 115. Красимир Георгиев Георгиев
    • 116. Евгени Димитров Атанасов
    • 117. Стефан Железов Железов
    • 118. Мария Костова Иванова
    • 119. Иван Петров Парушев
    • 120. Димитър Филипов Димитров
    • 121. Теодор Валериев Симеонов
    • 122. Станимир Георгиев Антонов
    • 123. Любка Великова Иванова
    • 124. Преслав Мирославов Славов
    • 125. Мирослав Василев Димитров
    • 126. Георги Мирославов Момчев
  • 67. Местна коалиция БСП за България (БСП за България, НДСВ, ДРП Българската пролет, МИР)
    • 101. СТИЛИЯН СТОЙЧЕВ СТОЙЧЕВ
    • 102. ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ АТАНАСОВ
    • 103. ДИМИТЪР САШЕВ ТОДОРОВ
    • 104. СВЕТЛАНА ВЕСКОВА ВЕЛИКОВА
    • 105. МИХАЕЛА ТОДОРОВА ПОПАЗОВА
    • 106. ПЕЙЧО СТЕФАНОВ ПЕЙЧЕВ
    • 107. ЛАЗАР ИВАНОВ ЛАЗАРОВ
    • 108. ЙОРДАН АТАНАСОВ КОВАЧЕВ
    • 109. ПЛАМЕНА ИВАНОВА ТОНЧЕВА
    • 110. ПЛАМЕН ПЕТРОВ ВИТАНОВ
    • 111. РАДОСЛАВ ТОШЕВ ДИМИТРОВ
    • 112. КАМЕЛИЯ ВЕСЕЛИНОВА ПЕТРОВА
    • 113. МЕРЕЛ ЕТЕМ ХАРЪН-ЙОВЧЕВА
    • 114. ФИЛИЗ МЕХМЕД АХМЕД
    • 115. ГЕНО ИВАНОВ АТАНАСОВ
    • 116. КРАСИМИР ИВАНОВ ИВАНОВ
    • 117. СЕВДАЛИНА АТАНАСОВА СТОЯНОВА
    • 118. НИКОЛАЙ ДРАГОМИРОВ ДРАГНЕВ
    • 119. НИНА КАЛИНОВА ДИМИТРОВА
    • 120. СТОЙЧО ДИМИТРОВ НЕЧЕВ
    • 121. ВАЛЕНТИН СТОЯНОВ ДИМИТРОВ
    • 122. НЕДЕЛЧО ГРИГОРОВ МАРИНОВ
    • 123. ИСКРА МИЛКОВА ДИМИТРОВА
    • 124. ТОДОРКА ЙОРДАНОВА ГОСПОДИНОВА
    • 125. МАРИЯН СЪБЕВ ПЕТРОВ
    • 126. СТАНИСЛАВ ДОНЧЕВ ЯНКОВ
    • 127. ГЕОРГИ ТОДОРОВ НИКОЛОВ
    • 128. НАТАЛИЯ СТОДЕВА СТОДЕВА
    • 129. ВИКТОР ЙОРДАНОВ ГЕЦОВ
    • 130. ЕНЧО ДИМИТРОВ ЕНЧЕВ
    • 131. ЖИВКО ЛЮБОМИРОВ ДИМИТРОВ
    • 132. ПЕНЧО ВЕЛИКОВ СТОЯНОВ
    • 133. ГЕОРГИ ИВОВ КИРИЛОВ
  • 68. Местна коалиция АЛТЕРНАТИВАТА НА ГРАЖДАНИТЕ (АЛТЕРНАТИВАТА НА ГРАЖДАНИТЕ, ВМРО-БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ, ПАРТИЯ НА ЗЕЛЕНИТЕ, ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ)
    • 101. Димитър Трендафилов Трендафилов
    • 102. Георги Павлов Гайдаров
    • 103. Иван Станков Ковачев
    • 104. Керанка Вълчева Иванова
    • 105. Мариян Радев Павлов
    • 106. Веселин Георгиев Георгиев
    • 107. Незабравка Йорданова Кирова-Христова
    • 108. Венелин Димитров Димитров
    • 109. Радомир Йорданов Георгиев
    • 110. Галина Петрова Даскалова
    • 111. Никола Станков Узунов
    • 112. Тихомир Лефтеров Томов
    • 113. Свилен Димов Съботинов
    • 114. Боян Пенчев Цвятков
    • 115. Галина Костадинова Тодорова
    • 116. Петър Енев Баев
    • 117. Румен Тодоров Тодоров
    • 118. Димитър Михайлов Димитров
    • 119. Марчел Шарбанов Марков
    • 120. Радка Маринова Ангелова
    • 121. Иван Стоянов Димитров
    • 122. Даниел Димитров Христов
    • 123. Стоян Тодоров Пейчев
    • 124. Веселка Костадинова Христова
    • 125. Румен Димитров Попов
    • 126. Илиян Кръстев Стратиев
    • 127. Георги Недялков Славчев
    • 128. Ивайло Иванов Ангелов
    • 129. Милен Славчев Савов
    • 130. Стоян Станков Узунов
    • 131. Левент Джангиров Рашидов
    • 132. Антония Димитрова Христова
    • 133. Юлиян Траянов Христов

Календар

Решения

  • № 191-МИ / 03.11.2019

    относно: РЕЗУЛТАТИ, ВТОРИ ТУР

  • № 190-МИ / 03.11.2019

    относно: Промени в състава на СИК на ПП „ВОЛЯ“ в Община Силистра при провеждане на изборите за общински съветници и кметове на 27 октомври 2019г., втори тур на 03.11.2019г.

  • № 189-МИ / 03.11.2019

    относно: Жалба Вх. № 281/03.11.2019 г. , във входящия регистър на жалби и сигнали – под № 14, подадена от Мария Димитрова – председател на предизборния щаб на ПП ГЕРБ в Община Силистра при провеждане на изборите за общински съветници и кметове на 27 октомври 2019г., втори тур на 03.11.2019г.

всички решения