Общинска избирателна комисия Силистра
РЕШЕНИЕ
№ 137-МИ
Силистра, 22.10.2019
ОТНОСНО: Регистрация на застъпници на кандидатска листа на ПП Движение 21 в Община Силистра при провеждане на изборите за общински съветници и кметове на 27 октомври 2019г.
В ОИК-Силистра е постъпило заявление по образец – Приложение 73-МИ от изборните книжа, с вх.№ 199/22.10.2019 г., във входящ регистър за регистрация на застъпници под № 4/22.10.2019 г., на кандидатска листа на ПП Движение 21. Към предложението е приложено пълномощно на Добринка Атанасова Димитрова, както и изискуемия списък на хартиен носител и електронен формат.
В съответствие с разпоредбата на чл.87, ал.1, т.18 от ИК и Решение № 1080-МИ/12.09.2019г. на ЦИК, Общинска избирателна комисия - Силистра следва, при постъпило предложение за регистрация на застъпници, да провери подадените лични данни чрез „ИО” АД и след като се върне потвърждение, да регистрира предложените застъпници, като издаде съответното удостоверение – Приложение 79-МИ от изборните книжа. Извършена е проверка на данните на кандидатите за застъпници в „ИО” АД – 63 броя.
Предвид изложеното и на основание чл.87, ал.1, т.18 от ИК, Общинска избирателна комисия – Силистра
Р Е Ш И:
№ по ред |
Собствено, бащино и фамилно име на застъпника (броят на застъпниците не може да надвишава броя на секциите) |
1 |
Димитър Кръстев Димитров |
2 |
Слави Иванов Томов |
3 |
Нели Тодорова Томова |
4 |
Иванка Димитрова Няголова |
5 |
Пенка Иванова Ангелова |
6 |
Борис Стоянов Владков |
7 |
Снежанка Ангелова Великова |
8 |
Теодор Павлов Дойчев |
9 |
Дияна Иванова Гайтанджиева |
10 |
Пенчо Петров Петров |
11 |
Елена Михайлова Вълчева |
12 |
Живко Георгиев Чобанов |
13 |
Александър Севдалинов Георгиев |
14 |
Деница Димитрова Иванова |
15 |
Милена Димитрова Иванова |
16 |
Николинка Георгиева Василева |
17 |
Теодора Великова Филева |
18 |
Жечко Йорданов Жеков |
19 |
Румянка Трифонова Кюмюрджиева |
20 |
Димитричка Петрова Димитрова |
21 |
Сурай Кемалов Мехмедов |
22 |
Адриан Михайлов Джоджев |
23 |
Илиян Веселинов Николов |
24 |
Георги Геновевов Димитров |
25 |
Диана Александрова Михалева |
26 |
Милен Димитров Гарабински |
27 |
Димитър Петров Димитров |
28 |
Галина Великова Димитрова |
29 |
Айше Мурад Кямил |
30 |
Ивана Стоева Стойкова |
31 |
Енко Великов Василев |
32 |
Елена Радославова Савова |
33 |
Добромира Стефанова Драганова |
34 |
Людмил Цонев Божуров |
35 |
Генади Добрев Георгиев |
36 |
Гинка Енчева Стефанова |
37 |
Марин Илиев Стефанов |
38 |
Глория Ивелинова Димитрова |
39 |
Филип Димов Савов |
40 |
Димитричка Димитрова Иванова |
41 |
Йорданка Неделчева Божанова |
42 |
Флорина Димитрова Димитрова |
43 |
Светослав Димитров Димитров |
44 |
Станимир Иванов Станчев |
45 |
Николай Пенчев Пенчев |
46 |
Антоанета Николаева Иванова |
47 |
Венцислав Лъчезаров Великов |
48 |
Иванка Иванова Антонова |
49 |
Детелин Миленов Гарабински |
50 |
Йорданка Великова Димитрова |
51 |
Гана Тодорова Трифонова |
52 |
Гергана Иванова Димитрова |
53 |
Йордан Петров Йорданов |
54 |
Марияна Иванова Арфондиева |
55 |
Елисавета Петрова Костова |
56 |
Люба Димитрова Филчева |
57 |
Величка Господинова Маринова |
58 |
Велислава Красимирова Михайлова |
59 |
Красимир Кръстев Славов |
60 |
Сезгин Шабан Муса |
61 |
Джеват Шакиров Шакиров |
62 |
Дияна Йорданова Димитрова |
63 |
Петър Димитров Желев |
Председател: Теодора Павлова Тодорова
Секретар: Севда Мюмюн Хюсеин
* Публикувано на 23.10.2019 в 09:30 часа
Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
относно: Прекратяване на пълномощията на общински съветник Димитър Сашев Тодоров и избор на следващ от съответната кандидатска листа на МК БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
относно: прекратяване на пълномощията на общински съветник Здравко Горанов Горанов и избор на следващ от съответната кандидатска листа на ПП ГЕРБ
относно: РЕЗУЛТАТИ, ВТОРИ ТУР