СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ (СДП)

Упълномощени представители на партия/коалиция/местна коалиция или инициативен комитет№ и дата на пълномощното
АЙЛЯ БЕХЧЕТ АХМЕДМИ-С-052/22.10.19
Александър Красимиров КостовМИ-С-007/22.10.19
Али Акиф ШакирМИ-С-061/22.10.19
Алтънай Ахмед СеидМИ-С-016/22.10.19
Антон Пенев ТончевМИ-С-010/22.10.19
Ахмед Реджеб АхмедМИ-С-033/22.10.19
Ахмед Феим АлиМИ-С-036/22.10.19
Билгин Бейхан ДаутМИ-С-041/22.10.19
Бурхан Мехмед СалиМИ-С-018/22.10.19
Валентин Иванов БъневМИ-С-060/22.10.19
Васил Ганчев ЖейновМИ-С-026/22.10.19
Гюрсел Таир АлиМИ-С-053/22.10.19
Деан Даринов КолевМИ-С-045/22.10.19
Деньо Колев КостадиновМИ-С-043/22.10.19
Детелина Иванова БелчеваМИ-С-056/22.10.19
Деян Николаев РусевМИ-С-030/22.10.19
Диян Димитров ГеоргиевМИ-С-058/22.10.19
Жана Савова НедковаМИ-С-001/22.10.19
Ибрям Алейдинов ЮсеиновМИ-С-023/22.10.19
Ивайло Георгиев ИвановМИ-С-021/22.10.19
Ивайло Росенов АнгеловМИ-С-048/22.10.19
Ивелина Мариянова ДочеваМИ-С-012/22.10.19
Иво Русев БогдановМИ-С-037/22.10.19
Ирфан Илхан ЕбазерМИ-С-028/22.10.19
Кемран Гюлшан ЕбазерМИ-С-034/22.10.19
Кенай Мустафа МустафаМИ-С-003/22.10.19
Кристийн Ростиславова НеделчеваМИ-С-046/22.10.19
Майя Петрова ТодороваМИ-С-013/22.10.19
Мария Живкова НиколоваМИ-С-005/22.10.19
Марчела Николаева ПеневаМИ-С-040/22.10.19
Метин Саид РафиМИ-С-020/22.10.19
Мехмед Ахмед БейМИ-С-002/22.10.19
Миглена Иванова ТодороваМИ-С-038/22.10.19
Мирела Вергилова ВергиловаМИ-С-039/22.10.19
Мирослав Иванов ПетровМИ-С-006/22.10.19
Надя Александрова ОгняноваМИ-С-014/22.10.19
Нестор Райчев АлипиевМИ-С-032/22.10.19
Огнян Бисеров АсеновМИ-С-031/22.10.19
Пламен Георгиев КостовМИ-С-029/22.10.19
Пламен Енчев МариновМИ-С-017/22.10.19
Пламен Тодоров ПетковМИ-С-057/22.10.19
Радослав Красимиров КостовМИ-С-008/22.10.19
Ранко Ранков МетодиевМИ-С-027/22.10.19
Ресмия Акиф АйвазМИ-С-051/22.10.19
Росен Иванов АнгеловМИ-С-049/22.10.19
Росица Руменова БорисоваМИ-С-050/22.10.19
Росица Стоянова МитеваМИ-С-055/22.10.19
Румяна Тодорова АтанасоваМИ-С-059/22.10.19
Севдалин Димитров ДимитровМИ-С-061/22.10.19
Седа Бейджетов МустафовМИ-С-019/22.10.19
Станислав Димитров СтанчевМИ-С-009/22.10.19
Стефан Добрев СтефановМИ-С-004/22.10.19
Стефка Иванова ДимитроваМИ-С-035/22.10.19
Сунай Неджати ИсмаилМИ-С-015/22.10.19
Супхи Бедри КадирМИ-С-024/22.10.19
Тодор Димов ГосподиновМИ-С-047/22.10.19
Тодорка Ленчева БалканджиеваМИ-С-011/22.10.19
Фатме Ахмед ИсмаилМИ-С-042/22.10.19
Хъсмет Ахмедов СалимовМИ-С-025/22.10.19
Шарбан Али ИбрямМИ-С-054/22.10.19
Юсуф Салим АхмедМИ-С-022/22.10.19
ЯШАР РАШИД РАМИСМИ-С-062/22.10.19

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    123
    45678910
    11121314151617
    18192021222324
    25262728293031
     

Решения

  • № 191-МИ / 03.11.2019

    относно: РЕЗУЛТАТИ, ВТОРИ ТУР

  • № 190-МИ / 03.11.2019

    относно: Промени в състава на СИК на ПП „ВОЛЯ“ в Община Силистра при провеждане на изборите за общински съветници и кметове на 27 октомври 2019г., втори тур на 03.11.2019г.

  • № 189-МИ / 03.11.2019

    относно: Жалба Вх. № 281/03.11.2019 г. , във входящия регистър на жалби и сигнали – под № 14, подадена от Мария Димитрова – председател на предизборния щаб на ПП ГЕРБ в Община Силистра при провеждане на изборите за общински съветници и кметове на 27 октомври 2019г., втори тур на 03.11.2019г.

всички решения