Местна коалиция БСП за България (БСП за България, НДСВ, ДРП Българската пролет, МИР)

Застъпници на кандидатската листа на съответната партия/коалиция/местна коалиция/инициативен комитет№ на удостоверение
Николинка Борисова Бобчева - Георгиева1/17.10.2019
Георги Атанасов Йорданов2/17.10.2019
Дончо Стаматов Янков3/17.10.2019
Петко Драганов Добрев4/17.10.2019
Росен Маринов Тодоров5/17.10.2019
Стела Веселинова Стойчева6/17.10.2019
Станислав Атанасов Стойков7/17.10.2019
Румянка Димитрова Чернева8/17.10.2019
Милена Ванева Маринова - Попазова9/17.10.2019
Славка Колева Обрешкова10/17.10.2019
Тодор Христов Събев11/17.10.2019
Иван Христов Иванов12/17.10.2019
Веселин Стойчев Стойчев13/19.10.2019
Иванка Великова Митева14/19.10.2019
Пламена Иванова Драгнева15/19.10.2019
Велимир Пенчев Стоянов16/19.10.2019
Кина Митева Некова17/19.10.2019
Стефан Димитров Стоянов18/19.10.2019
Янка Колева Йовчева19/19.10.2019
Еленка Павлова Докова20/19.10.2019
Живко Драгиев Георгиев21/19.10.2019
Пламена Йорданова Йосифова22/19.10.2019
Велика Славова Стоилкова23/19.10.2019
Елена Иванова Нейкова24/19.10.2019
Христо Йорданов Христов25/19.10.2019
Йорданка Димитрова Иванова26/19.10.2019
Иванка Йорданова Илиева27/19.10.2019
Георги Василев Димов28/19.10.2019
Слави Йовчев Славов29/19.10.2019
Георги Колев Станев30/19.10.2019
Илия Господинов Илиев31/19.10.2019
Иван Петков Митев32/24.10.2019
Виктория Иванова Токова33/24.10.2019
Иванка Станчева Димирашкова34/24.10.2019
Тони Здравков Георгиев35/24.10.2019
Атанаска Янчева Атанасова36/24.10.2019
Стоян Стоянов Димитров37/24.10.2019
Тодор Михалев Попазов38/24.10.2019
Еленка Богданова Георгиева39/24.10.2019
Йорданка Кунева Йорданова40/24.10.2019
Стоян Михайлов Мирчев41/24.10.2019
Атанас Йорданов Ковачев42/24.10.2019
Вяра МихайловаДобрева43/24.10.2019
Тодорка Василева Вълчева44/24.10.2019
Христо Стоянов Брешков45/24.10.2019
Райчо Неделчев Гойчев46/24.10.2019
Велислава Йорданова Стаматова47/24.10.2019
Иванина Красимирова Иванова48/24.10.2019
Йорданка Славова Манова49/24.10.2019
Димитър Красимиров Иванов50/24.10.2019
Гена Иванова Маринова51/24.10.2019
Румяна Вълева Трънчева52/24.10.2019
Етем Ахмед Харън53/24.10.2019
Красимира Йорданова Георгиева54/24.10.2019
Нуца Димитрова Маринова55/24.10.2019
Бейнур Ахмедов Харънов56/24.10.2019
Стилиян Стойчев Стойчев57/01.11.2019
Лазар Иванов Лазаров58/01.11.2019
Николай Драгомиров Драгнев59/01.11.2019
Радослав Тошев Димитров60/01.11.2019
Михаела Тодорова Попазова61/01.11.2019
Мерел Етем Харън-Йовчева62/01.11.2019
Нина Калинова Димитрова63/01.11.2019
Димитър Сашев Тодоров64/01.11.2019
Йордан Атанасов Ковачев65/01.11.2019
Искра Милкова Димитрова66/01.11.2019
Филиз Мехмед Ахмед67/01.11.2019

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    123
    45678910
    11121314151617
    18192021222324
    25262728293031
     

Решения

  • № 191-МИ / 03.11.2019

    относно: РЕЗУЛТАТИ, ВТОРИ ТУР

  • № 190-МИ / 03.11.2019

    относно: Промени в състава на СИК на ПП „ВОЛЯ“ в Община Силистра при провеждане на изборите за общински съветници и кметове на 27 октомври 2019г., втори тур на 03.11.2019г.

  • № 189-МИ / 03.11.2019

    относно: Жалба Вх. № 281/03.11.2019 г. , във входящия регистър на жалби и сигнали – под № 14, подадена от Мария Димитрова – председател на предизборния щаб на ПП ГЕРБ в Община Силистра при провеждане на изборите за общински съветници и кметове на 27 октомври 2019г., втори тур на 03.11.2019г.

всички решения