Политическа партия АБВ (Алтернатива за българско възраждане)

Застъпници на кандидатската листа на съответната партия/коалиция/местна коалиция/инициативен комитет№ на удостоверение
Алкин Айдън Сами1/20.10.2019
Анелия Великова Иванова2/20.10.2019
Антоанета Първанова Великова3/20.10.2019
Бойка Недева Петрова4/20.10.2019
Борислав Димитров Великов5/20.10.2019
Ваня Борисова Димитрова6/20.10.2019
Велина Стоянова Маринова7/20.10.2019
Величка Стоянова Георгиева8/20.10.2019
Велко Йорданов Дончев9/20.10.2019
Веселин Иванов Николов10/20.10.2019
Веска Стоянова Кръстева11/20.10.2019
Виктор Руменов Василев12/20.10.2019
Габриела Станимирова Колева13/20.10.2019
Галина Симеонова Петкова14/20.10.2019
Ганчо Димитров Милушев15/20.10.2019
Георги Бонев Георгиев16/20.10.2019
Георги Георгиев Станев17/20.10.2019
Георги Николов Георгиев18/20.10.2019
Диана Йоанова Бургуджиева-Великова19/20.10.2019
Димитрина Илиева Василева20/20.10.2019
Дончо Василев Пожаров21/20.10.2019
Еленка Господинова Митанова22/20.10.2019
Емил Тодоров Градинаров23/20.10.2019
Емилия Димова Георгиева24/20.10.2019
Енчо Радев Бошнаков25/20.10.2019
Живко Господинов Кърков26/20.10.2019
Жоро Малчев Василев27/20.10.2019
Здравка Георгиева Христова28/20.10.2019
Зорница Маринова Съботинова - Димитрова29/20.10.2019
Иван Илиев Димитров30/20.10.2019
Инна Костова Стоянова31/20.10.2019
Камелия Тончева Филипова32/20.10.2019
Катя Герчева Петрова33/20.10.2019
Керанка Радева Тодорова34/20.10.2019
Красимира Петрова Маринова35/20.10.2019
Мариана Петрова Илкова36/20.10.2019
Мариана Стефанова Николова37/20.10.2019
Мирослав Йорданов Радев38/20.10.2019
Митанка Костадинова Тодорова39/20.10.2019
Найден Викторов Стоянов40/20.10.2019
Николинка Кирова Николова - Жекова41/20.10.2019
Николинка Тодорова Димитрова42/20.10.2019
Огнян Иванов Георгиев - заместен43/20.10.2019
Петранка Ненчева Кулева44/20.10.2019
Петранка Тодорова Йорданова45/20.10.2019
Петя Йорданова Вълчева46/20.10.2019
Радостина Вълкова Димова- Станкова47/20.10.2019
Ренета Димитрова Петрова48/20.10.2019
Роза Александрова Радева49/20.10.2019
Росен Кирилов Киров50/20.10.2019
Росица Филипова Филипова51/20.10.2019
Румяна Василева Стоянова52/20.10.2019
Севдалина Георгиева Русева53/20.10.2019
Севджан Емин Исмаил54/20.10.2019
Силян Радев Филипов55/20.10.2019
Симона Данчева Миланова56/20.10.2019
Софийка Илиева Станева57/20.10.2019
Станимир Колев Великов58/20.10.2019
Станислав Савков Станчев59/20.10.2019
Стефан Георгиев Мавродинов60/20.10.2019
Стефка Иванова Митева61/20.10.2019
Стоян Вълков Тодоров62/20.10.2019
Стоян Иванов Дечев63/20.10.2019
Тодор Вълев Иванов64/20.10.2019
Феим Фикрет Наим65/20.10.2019
Венета Христова Петрова66/20.10.2019
Ясен Радев Маринов67/20.10.2019
Иванка Радева Тодорова68/20.10.2019
Галин Михайлов Иванов69/24.10.2019
Огнян Иванов Георгиев70/24.10.2019
Галин Михайлов Иванов71/24.10.2019

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    123
    45678910
    11121314151617
    18192021222324
    25262728293031
     

Решения

  • № 191-МИ / 03.11.2019

    относно: РЕЗУЛТАТИ, ВТОРИ ТУР

  • № 190-МИ / 03.11.2019

    относно: Промени в състава на СИК на ПП „ВОЛЯ“ в Община Силистра при провеждане на изборите за общински съветници и кметове на 27 октомври 2019г., втори тур на 03.11.2019г.

  • № 189-МИ / 03.11.2019

    относно: Жалба Вх. № 281/03.11.2019 г. , във входящия регистър на жалби и сигнали – под № 14, подадена от Мария Димитрова – председател на предизборния щаб на ПП ГЕРБ в Община Силистра при провеждане на изборите за общински съветници и кметове на 27 октомври 2019г., втори тур на 03.11.2019г.

всички решения