ПП ГЕРБ

Застъпници на кандидатската листа на съответната партия/коалиция/местна коалиция/инициативен комитет№ на удостоверение
Ванушка Николова Русанова1/23.10.2019
Василка Русева Узунова2/23.10.2019
Мария Атанасова Христова3/23.10.2019
Петър Петров Петров4/23.10.2019
Божанка Станева Николова5/23.10.2019
Ивайло Цонев Атанасов6/23.10.2019
Светозар Атанасов Атанасов7/23.10.2019
Мая Тодорова Лазарова8/23.10.2019
Иванка Димова Александрова9/23.10.2019
Иван Петров Иванов10/23.10.2019
Атанаса Димитрова Маринова11/23.10.2019
Георги Георгиев Йорданов12/23.10.2019
Георги Георгиев Георгиев13/23.10.2019
Хина Тодорова Неделчева14/23.10.2019
Марийка Иванова Иванова15/23.10.2019
Стояна Димитрова Йорданова16/23.10.2019
Камелия Иванова Върбанова17/23.10.2019
Веселка Костадинова Иванова18/23.10.2019
Венцислав Йорданов Върбанов19/23.10.2019
Калоян Петров Крумов20/23.10.2019
Любомир Георгиев Атанасов21/23.10.2019
Минка Петрова Василева22/23.10.2019
Тодора Христова Петкова23/23.10.2019
Добри Николов Николов24/23.10.2019
Атанас Димитров Русев25/23.10.2019
Росица Георгиева Иванова26/23.10.2019
Иванка Гоцева Тодорова27/23.10.2019
Божидар Русев Жечев28/23.10.2019
Иван Димитров Драголов29/23.10.2019
Еленка Димитрова Калушева30/23.10.2019
Румяна Стойчева Димитрова31/23.10.2019
Маринка Кралева Атанасова32/23.10.2019
Димитър Василев Димитров33/23.10.2019
Татяна Неделчева Ангелова34/23.10.2019
Валентина Василева Цонева35/23.10.2019
Руси Стефанов Стефанов36/23.10.2019
Мария Димитрова Русинова37/23.10.2019
Христо Маринов Раев38/23.10.2019
Грозданка Кралева Янкова39/23.10.2019
Елка Станева Тодорова40/23.10.2019
Ивайло Георгиев Станков41/23.10.2019
Янка Пенева Лалева42/23.10.2019
Анатоли Димитров Бакърджиев43/23.10.2019
Виктория Красимирова Йорданова44/23.10.2019
Пена Василева Стойчева45/23.10.2019
Данка Цанева Петкова46/23.10.2019
Донка Стоянова Димова47/23.10.2019
Ивайло Кирилов Петрушев48/23.10.2019
Добринка Василева Василева49/23.10.2019
Калинка Георгиева Кръстева-Мехмедова50/23.10.2019
Грета Сашева Георгиева51/23.10.2019
Румяна Янкова Алексиева52/23.10.2019
Пенка Тодорова Вълчева53/23.10.2019
Николай Донев Донев54/23.10.2019
Димитра Йорданова Петкова55/23.10.2019
Димитър Великов Добрев56/23.10.2019
Росен Георгиев Русев57/23.10.2019
Валентин Ненчев Коев58/23.10.2019
Елизабета Росенова Стоянова59/23.10.2019
Йорданка Цонева Петрова60/23.10.2019
Красимира Станкова Дакева61/23.10.2019
Петър Иванов Петков62/23.10.2019
Радка Чанева Маринова63/23.10.2019
Христо Иванов Христов64/23.10.2019
Димитър Димитров Неделчев65/23.10.2019
Валентин Николов Колев66/23.10.2019
Галин Димитров Бобев67/23.10.2019
Ива Иванова Георгиева68/23.10.2019
Елена Йорданова Великова69/23.10.2019
Калчо Стефанов Стефанов70/23.10.2019
Венета Стоянова Йорданова71/24.10.2019
Емилиян Росенов Милчев72/24.10.2019
Стефка Стефанова Иванова73/24.10.2019
Борис Андреев Никифоров74/24.10.2019
Петър Димитров Петров75/24.10.2019
Петрана Йорданова Кръстева76/24.10.2019
Иван Павлов Илиев77/24.10.2019
Румяна Стефанова Иванова78/24.10.2019
Радко Георгиев Куцаров79/24.10.2019

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    123
    45678910
    11121314151617
    18192021222324
    25262728293031
     

Решения

  • № 191-МИ / 03.11.2019

    относно: РЕЗУЛТАТИ, ВТОРИ ТУР

  • № 190-МИ / 03.11.2019

    относно: Промени в състава на СИК на ПП „ВОЛЯ“ в Община Силистра при провеждане на изборите за общински съветници и кметове на 27 октомври 2019г., втори тур на 03.11.2019г.

  • № 189-МИ / 03.11.2019

    относно: Жалба Вх. № 281/03.11.2019 г. , във входящия регистър на жалби и сигнали – под № 14, подадена от Мария Димитрова – председател на предизборния щаб на ПП ГЕРБ в Община Силистра при провеждане на изборите за общински съветници и кметове на 27 октомври 2019г., втори тур на 03.11.2019г.

всички решения