СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ (СДП)

Застъпници на кандидатската листа на съответната партия/коалиция/местна коалиция/инициативен комитет№ на удостоверение
Денислав Иванов Карагьозов1/24.10.2019
Ружди Юсуф Якуб2/24.10.2019
Мерткан Илхан Мурад3/24.10.2019
Гюнал Кемал Салим4/24.10.2019
Джан Рефетов Мембуров5/24.10.2019
Неджати Мехмед Али6/24.10.2019
Катя Стоянова Русева7/24.10.2019
Мехмед Акиф Салим8/24.10.2019
Мехмед Селянов Джамбазов9/24.10.2019
Ради Радуилов Атанасов10/24.10.2019
Севдалин Кръстинов Симеонов11/24.10.2019
Пламен Василев Петров12/24.10.2019
Радостина Венциславова Рангелова13/24.10.2019
Сашка Славчева Йонова14/24.10.2019
Силвия Иванова Койчева15/24.10.2019
Снежанка Никова Тодорова16/24.10.2019
Диана Стоянова Петрова17/24.10.2019
Пламен Иванов Николов18/24.10.2019
Милена Йорданова Николова19/24.10.2019
Силвана Руменова Димитрова20/24.10.2019
Виолета Лозева Лозева21/24.10.2019
Виолета Дончева Върбанова22/24.10.2019
Милен Стоянов Попов23/24.10.2019
Пламен Ганчев Данаилов24/24.10.2019
Константин Петров Костадинов25/24.10.2019
Кристиян Руменов Георгиев26/24.10.2019
Денислав Вълчев Иванов27/24.10.2019
Ваня Пенева Райчева28/24.10.2019
Йордан Минчев Йорданов29/24.10.2019
Светла Иванова Жекова30/24.10.2019
Бурянка Стойчева Георгиева31/24.10.2019
Тодор Стоянов Вълканов32/24.10.2019
Йордан Горчев Кирилов33/24.10.2019
Павлинка Петрова Русева34/24.10.2019
Георги Иванов Русев35/24.10.2019
Радослава Великова Стоянова36/24.10.2019
Ралица Теодорова Иванова37/24.10.2019
Ренета Димитрова Филипова38/24.10.2019
Красимир Руменов Иванов39/24.10.2019
Филип Василев Филев40/24.10.2019
Николай Валентинов Ганев41/24.10.2019
Недялка Иванова Кирова42/24.10.2019
Веселка Тодорова Николова43/24.10.2019
Демет Тургай Бехчет44/24.10.2019
Тургай Бехчет Мурад45/24.10.2019
Лъчезар Величков Арабаджиев46/24.10.2019
Йордан Русев Йорданов47/24.10.2019
Аделин Доброславов Колев48/24.10.2019
Борислав Йорданов Борисов49/24.10.2019
Тодор Иванов Калчев50/24.10.2019
Николай Стефанов Петров51/24.10.2019
Тодорка Маринова Тодорова52/24.10.2019
Десислава Василева Александрова53/24.10.2019
Ани Димитрова Костова54/24.10.2019
Радослав Владимиров Гецов55/24.10.2019
Ивайло Стоянов Иванов56/24.10.2019
Добромир Стефанов Радев57/24.10.2019
Мартин Илиев Маринов58/24.10.2019
Илиян Славчев Теофилов59/24.10.2019
Теодора Мирчева Ханджиева60/24.10.2019
Даниел Николов Георгиев61/24.10.2019
Янка Господинова Атанасова62/24.10.2019
Илия Стойчев Атанасов63/24.10.2019
Исмет Зекерие Апти64/24.10.2019
Бейзат Кямилов Османов65/24.10.2019
Румяна Василева Роева66/24.10.2019
Елена Петрова Великова67/24.10.2019
Златка Георгиева Стоянова68/24.10.2019
Галина Дечева Георгиева69/24.10.2019
Наско Иванов Атанасов70/24.10.2019
Иван Атанасов Иванов71/24.10.2019
Цветелин Димитров Цветанов72/24.10.2019
Донка Илиева Димитрова73/24.10.2019
Махмуре Ахмед Мехмед74/24.10.2019
Венета Стефанова Цанева75/24.10.2019
Йорданка Георгиева Друмева76/24.10.2019
Румен Димитров Николов77/24.10.2019
Румен Станев Николов78/24.10.2019
Доротея Йорданова Николова79/24.10.2019
Красимир Георгиев Костадинов80/24.10.2019
Вилиана Атанасова Иванова81/24.10.2019
Десислава Йорданова Димитрова82/24.10.2019
Петя Стефанова Атанасова83/24.10.2019
Илиян Йорданов Илиев84/24.10.2019
Димитър Петров Митев85/24.10.2019
Борислав -Яни Бориславов Велков86/24.10.2019
Пламен Богданов Димитранов87/24.10.2019
Калинка Вилхелм Куцилова88/24.10.2019
Мая Йорданова Илиева89/24.10.2019
Емил Миленов Михалев90/24.10.2019
Атанас Тодоров Тодоров91/24.10.2019

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    123
    45678910
    11121314151617
    18192021222324
    25262728293031
     

Решения

  • № 191-МИ / 03.11.2019

    относно: РЕЗУЛТАТИ, ВТОРИ ТУР

  • № 190-МИ / 03.11.2019

    относно: Промени в състава на СИК на ПП „ВОЛЯ“ в Община Силистра при провеждане на изборите за общински съветници и кметове на 27 октомври 2019г., втори тур на 03.11.2019г.

  • № 189-МИ / 03.11.2019

    относно: Жалба Вх. № 281/03.11.2019 г. , във входящия регистър на жалби и сигнали – под № 14, подадена от Мария Димитрова – председател на предизборния щаб на ПП ГЕРБ в Община Силистра при провеждане на изборите за общински съветници и кметове на 27 октомври 2019г., втори тур на 03.11.2019г.

всички решения